Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie - Aktualności

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie. Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne. Zamyślenia wielkopostne fot. Tadeusz Stychno. Droga krzyżowa ulicami miasta fot. Jerzy Telesiński. Liturgia Wielkiego Piątku fot. Jan Czypionka. Grób Pański fot. Tadeusz Stychno, fot. Jerzy Telesiński. Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Wam wszystkim i miłym Gościom. Wielki Tydzień w kadrze. Zamyślenia wielkopostne fot. Tadeusz Stychno. Pamiątka ustanow.

OVERVIEW

The web site parafiaslawkow.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have inspected two pages inside the website parafiaslawkow.pl and found one website interfacing with parafiaslawkow.pl.

PARAFIASLAWKOW.PL TRAFFIC

The web site parafiaslawkow.pl is seeing alternating amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for parafiaslawkow.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaslawkow.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaslawkow.pl

Chór CANTAMUS DOMINO - Sławków

Zapraszamy na stronę główną serwisu.

WHAT DOES PARAFIASLAWKOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaslawkow.pl Mobile Screenshot of parafiaslawkow.pl Tablet Screenshot of parafiaslawkow.pl

PARAFIASLAWKOW.PL SERVER

Our parsers diagnosed that a lone root page on parafiaslawkow.pl took six hundred and eighty-eight milliseconds to download. We could not find a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
144.76.222.40

We revealed that this domain is operating the Apache/2 os.

Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie - Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Sławkowie." We noticed that the web page stated " Ogłoszenia parafialne i intencje mszalne." It also said " Droga krzyżowa ulicami miasta fot. Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Wam wszystkim i miłym Gościom."

SEEK SIMILAR WEB SITES

Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy Our Lady Queen of Poland

Lokalna Polska Misja Katolicka w Slough pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego i Matki Bożej Królowej Polski. Local Polish Catholic Mission in Slough of Divine Mercy and Our Lady Queen of Poland. Nawiedzenie obrazu Matki Bożej z Guadalupe. W dniach od 20 do 24 kwietnia naszą parafię nawiedzi kopia obrazu Matki Bożej z Guadalupe. Sanktuarium mieści się w Bedford. Week Timetable of Slough Visit.

Parafia w Słupcu - Parafia Słupiec wita

Zarys historyczny Kościoła i księża pracujący od 1945 r. Odnowa wiary w Duchu Św. I nasza odpowiedź -Bogu niech będą dzięki. Radosne, uroczyste, pierwsze po okresie wielkiego postu, oczekiwania. I dopełnienie wigilii paschalnej - Liturgia Chrzcielna. W czasie której następuje pobłogosławienie wody i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i Liturgia Eucharyst.

Parafia Smardzowice

Cianowice, Maszyce, Niebyła, Smardzowice,. 76 8493 0004 0000 0062 2680 0001. Czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy św. Zgłoszenia o pogrzebie lub do chorego o każdej porze dnia.

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Ks Tomasz Żołna - wikary. 1997 BRLN W parafii od 30 sierpnia 2015. Ks Łukasz Nawrot - wikary. 2009 BRLN W parafii od 29 sierpnia 2016. Ks dr Łukasz Michoń rezydent.